S NAŠIM JUKEBOXOM NA VÁS ČAKÁ MNOŽSTVO FUNKCIÍ

Dotykové ovládanie

Vďaka dotykovej obrazovke je možné rýchlo a pohodlne vyhľadať svoju obľúbenú skladbu, prepínať sa medzi oknami alebo listovať v zozname skladieb.

Inteligentné vyhľadávanie

Jukebox umožňuje fulltextové vyhľadávanie skladieb. Dotykové jukeboxy obsahujú virtuálnu klávesnicu pohodlné písanie znakov.

Diaľkové pripojenie

Vďaka pripojeniu na diaľku vieme vykonávať väčšinu servisov a zmien okamžite. Taktiež je možné diaľkovo dopĺňať hudbu do Jukeboxu

Podpora videoklipov

Jukebox obsahuje a prehráva aj hudobné videoklipy. Prehrávať ich je možné na obrazovke jukeboxu, alebo Vám  ho pripojíme k Vášmu TV prijímaču.

Vlastný playlist

Sami sa rozhodnete aká hudba má hrať v náhodnom demo režime (práve keď nie je navolená žiadna skladba). Ak sa Vám prestane páčiť, zmeny vieme vykonať aj na diaľku.

Bonusové kredity

Jukebox má nastaviteľný bonusový systém prideľovania kreditov. za vhodené mince jukebox Vám jukebox pridelí kredity naviac.

Reklama v jukeboxe

Novinkou v našich jukeboxoch je možnosť zobrazovania animovanej reklamy. Podľa Vašich požiadaviek Vám vytvoríme animovaný banner a umiestníme do jukeboxoch podľa Vášho výberu. Viac o reklame..

Karaoke systém

Neodmysliteľnou súčasťou jukeboxu je karaoke systém. Jukebox obsahuje veľké množstvo karaoke songov, ktoré je možné prehrávať aj na TV. karaoke zostavu Vám dodáme ZDARMA !

Technické špecifikácie

Parameter Popis
Rozmery jukeboxu 50 x 54 x 18 cm
Váha 20kg
Monitor 15″, 17″
Podpora videoklipov Áno
Podpora karaoke Áno

[KGVID width=”640″ height=”360″]https://relaxdart.sk/wp-content/uploads/2016/03/Elan-Kocka.mp4[/KGVID]

KARAOKE SYSTÉM

Veľmi obľúbenou funkciou u našich zákazníkov je práve náš karaoke systém, ktorý sa im stará o celovečernú zábavu. Náš jukebox obsahuje desiatky karaoke videí slovenských aj zahraničných interprétov. Karaoke zostavu s bezdrátovým mikrofónom dodávame ZDARMA.

Profesionálne ozvučenie

Značkovou zvukovou technikou Vám ZADARMO ozvučíme každú miestnosť Vašej prevádzky. Vďaka kvalitnej technike je možné ovládať každú miestnosť aj osobitne.

Pravidelná aktualizácia hudby

Hudobné novinky sa vydávajú bleskovou rýchlosťou, preto tieto novinky sledujeme a pravidelne dopĺňame náš hudobný archív aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť zákazníkov.

Dizajn jukeboxu na mieru

Originalitu našim jukeboxom dodáva vonkajší dizajn, ktorým sa odlíšite od tých ostatných. Motív Vám vypracujeme podľa interiéru a štýlu vašej prevádzky. Ako “čerešnička na torte” bude Váš jukebox zdobiť zakomponované logo Vašej prevádzky v dizajne jukeboxu.

Zašlite mi návrh môjho nového jukeboxu

Ukážky niektorých jukeboxov na mieru