Close

Zábavné automaty na eventy

Leto je obdobie kúpalísk, festivalov a svoje miesto majú aj rôzne púte, kolotoče, trhy a podobne. Čoraz častejšie je možné na takýchto eventoch vidieť aj zábavné automaty. My Vám prinášame možnosť si zapožičať naše zábavné automaty na Váš event, team building, oslavu,  alebo ľubovoľnú akciu za fixný poplatok, alebo podľa dohody. Na výber máte viac než 30 druhov zábavných automatov. Samozrejmosťou je transport, inštalácia, a v prípade potreby aj odborný dohľad na zábavný automat.

 

Našu ponuku zaiste ocenia aj eventové agentúry alebo firmy, ktoré chcú svojim zamestnancom spestriť vianočné posedenie alebo teambuilding. Či už je to klasické kalčeto, vzdušný hokej plný akcie, boxer kde si zmerajú sily (nielen) chlapi alebo iný zábavný automat.

 

V našej spoločnosti samozrejme myslíme aj na tých najmenších. Z našej pestrej ponuky detských automatov si určite vyberú a vyhrajú sa do sýtosti. V ponuke máme aj interaktívne zábavné automaty, ktoré sú veľkým lákadlom práve pre najmenších.

Neváhajte a pozrite si našu ponuku zábavných automatov. Objednajte si ešte dnes naše zábavné automaty na eventy a potešte svojich kolegov interaktívnymi hrami, turnajmi v šípkach alebo stolnom futbale, meraním síl na našich silových automatoch alebo nekončiacou zábavou s našim vzdušným hokejom.